Konsultacje społeczne

Konsultacje - Miasta dobrego życia 2030. Program rozwoju miast

15 listopad 2021

Informujemy, że konsultacje Programu rozwoju miast Cittaslow trwają do 20. grudnia 2021r. włącznie. Zachęcamy Państwa do udziału.

Dobiegły końca prace nad projektem dokumentu "Miasta dobrego życia 2030. Program rozwoju miast sieci Cittaslow województwa warmińsko-mazurskiego". Został on dostosowany do zapisów krajowych i regionalnych dokumentów strategicznych odnoszących się bezpośrednio do funduszy Unii Europejskiej na lata 2021 - 2027 oraz do obowiązujących i projektowanych aktów prawnych dotyczących wdrażania wspomnianych funduszy. Wykorzystano w nim informacje i opinie pozyskane w trakcie konsultacji prowadzonych we wstępnej fazie przygotowań.

Czytaj więcej »

Konsultacje społeczne - Koncepcjia Rozwoju Strategicznego Miast Sieci Cittaslow

17 luty 2021

Szanowni Państwo!
W związku z opracowywaniem przez miasta – członków Sieci Cittaslow Koncepcji Rozwoju Strategicznego Miast Sieci Cittaslow woj. warmińsko-mazurskiego, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety.

Czytaj więcej »

Strategia Rozwoju Miast Sieci Cittaslow - konsultacje

10 październik 2019

Szanowni Państwo!
W związku z przystąpieniem miast – członków Sieci Cittaslow do opracowania Strategii Rozwoju Miast Sieci Cittaslow woj. warmińsko-mazurskiego, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety.

Czytaj więcej »